ZVEZA
SLOVENIJE

ponedeljek, 10. maj 2010, ob 0. uri

Log 2010

V soboto 09.05. se je na Logu začelo letošnje državno prvenstvo. Že prvi dan so tekmovalci ŠPO Radovljica začeli odlično. Igor Primc je zmagal pri mlajših dečkih, njegova brata Nejc in Jure pa sta v svojih kategorijah osvojila 5. in 10. mesto. Taja Primožič je bila v kategoriji mlajših deklic 9.  V nedeljo zjutraj so se na članskih kvalifikacijah kar trije uvrstili v večerni finale. Vmes so prireditelji izvedli še tekmo za kadete v kateri je Domen Škofic zmagal, Nace vreček in Eva Rimahazi pa sta osvojila 7. mesto. Odlično plezanje se je nadaljevalo tudi v članskem finalu. Manca Mlakar je osvojila končno 8. mesto (obenem je to pomenilo tudi 3. mesto v mladinski konkurenci), Domen Švab je bil 7, Domen Škofic pa je na svoji prvi članski tekmi takoj stopil na stopničke za osvojeno 3. mesto.

Poudariti je treba, da so se prav vsi tekmovalci borili po najboljših močeh in tako prispevali k velikemu ekipnemu uspehu. ŠPO Radovljica je namreč po prvi tekmi kar na drugem mestu v razvrstitvi klubov.