četrtek, 1. oktober 2020
PRIJAVI SE
E-naslov
Geslo
zapomni si me [shrani piškotek]
REGISTRACIJA PRIJAVA
Pozabljeno geslo 
 Prijava / registracija  Prijava na E-novice  English language
POIŠČI

Forum
Zadnji komentarji
Vsi komentarji

NOVICE  

nedelja, 26. maj 2013, ob 0. uri, ogledov: 3555

MEP v balvanskem plezanju IFSC 2013 - 9 naših finalistov

Športno plezanje | 
Komisija za športno plezanje | 
Objavil(a): Zdenka Mihelič
Danes, 26. maja 2013, drugi tekmovalni dan Mladinskega evropskega prvenstva v balvanskem plezanju IFSC 2013, bo v švicarskem mestu Grindelwald potekal FINALE, na katerega se je uvrstilo tudi naših 9 mladih reprezentantov, in sicer v vseh kategorijah. Vabljeni k navijanju in spremljanju V ŽIVO!
Na Mladinskem evropskem prvenstvu v balvanskem plezanju v organizaciji Mednarodne zveze za športno plezanje in domače švicarske planinske zveze je prijavljenih 240 tekmovalk in tekmovalcev v vseh kategorijah, med njimi je bilo prijavljenih tudi 20 naših mladih reprezentantov. Nastopilo jih je sicer nekaj manj (skupaj 235, naših: 18), vendar pa so naši tekmovalci dosegli odlične rezultate v kvalifikacijah in se v vseh kategorijah uvrstili v FINALE.

Naši finalisti in finalistke na mladinskem evropskem prvenstvu v balvanskem plezanju IFSC 2013, ki so po kvalifikacijah dosegli naslednje rezultate (Vir: IFSC):

STAREJŠE DEKLICE (youth B, 39 tekmovalk): 2. Janja Garnbret (Šaleški AO), 5. Sara Lukič, 6. Tjaša Slemenšek (Šaleški AO).

STAREJŠI DEČKI (youth B, 37 tekmovalcev): 1. Matic Kotar (ŠPO PD Rašica), 6. Miha Hajna (PK Divača)

KADETINJE (youth A, 45 tekmovalk): 4. Julija Kruder (ŠPO PD Celje - Matica)

KADETI (youth A, 46 tekmovalcev):  4. Anže Peharc (ŠPO PD Tržič)

MLADINKE (juniors, 27 tekmovalk):  3. Katja Kadič (ŠPK Andreja Kokalja)

MLADINCI (juniors, 41 tekmovalcev): 2. Domen Škofic (ŠPO PD Radovljica)

Ostale uvrstitve naših reprezentantov, ki so tekmovanje že zaključili:
STAREJŠE DEKLICE: 12. Brina Pirc
KADETINJE: 11. Tjaša Kalan (AO PD Kranj)
KADETI: 8. Martin Bergant (PK Škofja Loka), 24. Tim Unuk (PK Laško), 29. Milan Preskar (PK Škofja Loka)
MLADINKE: 15. Anja Šerbinek (ŠPO APD Kozjak Maribor), 21. Jera Lenardič (AO PD Kranj)
MLADINCI: 7. Gregor Vezonik (AK Ravne), 22. Dominik Fon (AO PD Kranj)

Prenos V ŽIVO bo danes od 9. ure dalje potekal prek spletne strani www.swiss-sport.tv.

Uradna stran Mednarodne zveze za  športno plezanje IFSC: spletni strani IFSC.

PROGRAM tekmovanja danes:

Nedelja, 26. maj
9.00-14.30 Finale vseh kategorij
15.00 Zaključek s podelitvijo medalj

Tekmovanje bomo spremljali tudi na naši spletni strani in na Facebook strani PZS.
 
Zdenka Mihelič
----------------------------------

Povezana novica:
- Mladinsko evropsko prvenstvo v balvanskem plezanju IFSC 2013


Komentarji

Oddaj svoj komentar >>
Prikaži vse komentarje (0)
© PLANINSKA ZVEZA SLOVENIJE, 2020
SOCIALNA OMREŽJA
Če ti je vsebina všeč, jo objavi na Twitterju in/ali FaceBook-u.

Iskanje med novicami


Išči med

Izprazni Iskanje
 
Prikaži vse zapise
ZADNJE NOVICE
 
Planinska zveza Slovenije
Ob železnici 30a, p. p. 214
SI-1001 Ljubljana

+ 386 (0)1 43 45 680
info@pzs.si
Aktualno
Novice
Dogodki, aktivnosti
Zadnje v forumu
Zadnji komentarji
Članarina
Spletna včlanitev
Prednosti članstva
Vrste članstva in cenik
Prijava nezgode
Planinstvo
Planinske koče
Planinske poti
Komisije in odbori
Planinska društva
Planinska kultura
Planinski vestnik
Slovenski planinski muzej
Planinska založba
Življenje pod Triglavom
Podpiram planinstvo
Dohodnina
SMS donacije
Sklad Okrešelj
Naši partnerji
O PZS
Osebna izkaznica
Kontakti / kje smo
Vodstvo
Strokovna služba
Prijava | Registracija | Piškotki (cookies) Splošni pogoji delovanja O avtorjih